HLG-185H-12AB AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 13A 156W 5-Pin
★★★★★ 4.3 128 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.thesweetlifesydney.com.au
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
AC DC Power Supply Single-OUT 12V 13A 156W 5-Pin
Brand MEAN WELL
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 0.15 Pounds
Manufacturer Mean Well
Model Number HLG-185H-12AB
Item Dimensions 11.42 x 3.94 x 1.97 inches
Mfr Part Number HLG-185H-12AB
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
128 ratings | 52 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (102)
4 stars
6% (8)
3 stars
3% (4)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (13)