Hot Racing WH17HS01 Hex Hub Adapters 12mm to 17mm W/ 6mm Offset
★★★★★ 4.9 100 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.thesweetlifesydney.com.au
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Hot Racing part number WH17HS01; UPC 083745862386
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
100 ratings | 41 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (89)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (10)